HERBALON®

Patentovaná receptura s obsahem bylinných výtažků

Úvodní stránka » Články » Dívčí intimní hygiena

Dívčí intimní hygiena

Pro nejjemnější dívčí intimní hygienu je určen Herbalon s výtažkem z měsíčku lékařského pro své speciální složení a účinné působení na jemnou dívčí sliznici.

Měsíček lékařský - Calendula officinalis  zaujímá mezi domácími léčivými bylinami významné místo. Měsíček lékařský obsažený v Herbalonu se při mytí sliznic a pokožky částečně vstřebává do těla a pomáhá tak příznivě ovlivňovat problémy s menstruací. Měsíček totiž upravuje pravidelný menstruační cyklus a mírní menstruační potíže. Herbalon s výtažkem z měsíčku lékařského pomáhá potlačovat i nepříjemné kvasinkové onemocnění pohlavních orgánů a jemně a šetrně působí na jemné dívčí sliznice i pokožku těla. Herbalon s výtažkem z měsíčku lékařského je velmi šetrný i při holení třísel, podpaží, nohou a intimních partií, protože působení Herbalonu s výtažkem z měsíčku lékařského nenarušuje pH intimních partií a tím nedává prostor pro vniknutí virů a plísní.

Potřebuji řešit

 

 

Aktuality

Nové webové stránky

23. 1. 2014

Připravili jsme pro Vás nové webové stránky věnované hypoalergenním mycím gelům Herbalon®. Naleznete zde všechny důležité informace o šetrné a účinné intimní hygieně.

archív