HERBALON®

Patentovaná receptura s obsahem bylinných výtažků

Úvodní stránka » Články » Intimní hygiena mužů

Intimní hygiena mužů

Partnerská intimní hygiena je velmi důležitým předpokladem intimního zdraví ženy. Přestože je o těchto tématech málo informací, je to často spouštěcím impulzem častých ženiných problémů. U mužů se mykózy projevují velmi plíživě a často jsou muži nosiči mykózy a nemají žádné viditelné příznaky. V případě kdy onemocnění přejde do pokročilé fáze, může být pro muže velmi nepříjemnou záležitostí. Pro prevenci zdraví ženy i muže je důležité, aby i muž pečoval o své intimní zdraví pomocí účinných a šetrných mycích přípravků. Herbalon s kaštanem a rozmarýnem je účinným pomocníkem při udržování intimního komfortu muže. Díky antiseptickému působení rozmarýnu řeší případné napadení mykózou a viry dřív než se viditelně projeví. V akutním případě kvasinek a mykózy je Herbalon s čerstvým výtažkem z kaštanu a rozmarýnu velmi účinným pomocníkem pro řešení tohoto problému pro muže i ženu. Je důležité, aby v tomto případě používali Herbalon s čerstvým výtažkem z kaštanu a rozmarýnu oba v páru.

Pro muže je Herbalon s kaštanem a rozmarýnem účinný i díky obsahu čerstvého výtažku z kaštanu, který působí na sliznice a cévy zpevňujícím účinkem. Šetrnou variantou pro muže je používání Herbalonu s kaštanem a rozmarýnem i na konečník. V případě sportovní zátěže, jízdy na kole nebo dlouhého sezení v autě je Herbalon s kaštanem a rozmarýnem šetrnou variantou pro ošetření konečníku a díky obsahu výtažku z účinných bylin působí i na případně vzniklé hemoroidy.

Potřebuji řešit

 

 

Aktuality

Nové webové stránky

23. 1. 2014

Připravili jsme pro Vás nové webové stránky věnované hypoalergenním mycím gelům Herbalon®. Naleznete zde všechny důležité informace o šetrné a účinné intimní hygieně.

archív