HERBALON®

Patentovaná receptura s obsahem bylinných výtažků

Úvodní stránka » Články » Přecitlivělá a ekzematická pokožka

Přecitlivělá a ekzematická pokožka

V dnešním civilizovaném světě je řada důvodů, proč má dnes mnoho lidí citlivou pokožku: znečištění životního prostředí, stres, nervozita, nebo dědičné sklony. I zdánlivě nepatrné vlivy a podněty mohou při citlivé pokožce způsobit podráždění. Pokožka pak může být zarudlá a suchá, nebo se na ní objevují červené skvrny či pupínky.

Je mnoho faktorů, které v našem životě můžeme jen těžko změnit. Můžeme si ale vybrat přípravky, které každodenně používáme při omývání největšího orgánu našeho těla jako je kůže. Málo kdo z nás si uvědomuje jak živým a transparentním orgánem je pokožka těla a jak velké množství různých látek a vlivů je schopna absorbovat dovnitř. Jako nejšetrnější přípravek pro omývání těla, ale i intimních partií je doporučován Herbalon s čerstvým výtažkem z měsíčku lékařského. Doporučuje se používání Herbalonu s měsíčkem lékařským při přecitlivělosti, suché a ekzematické pokožce dětí i dospělých.

Měsíček lékařský - Calendula officinalis  zaujímá mezi domácími léčivými bylinami významné místo.  Pokožka našeho těla je největším živým orgánem těla a je schopna vstřebávat látky. Právě proto je velmi vhodné použit Herbalon s výtažkem z měsíčku lékařského pro zevní koupele, při zánětlivých onemocněních pokožky, při suchých ekzematických stavech, přecitlivělosti, alergiích aj. Pro děti je vhodné používat ke koupání Herbalon s měsíčkem lékařským od 1. týdne po narození.

Měsíček kromě toho léčí i plísňová onemocnění kůže, potlačuje nepříjemné kvasinkové onemocnění pohlavních orgánů, používá se na kožní záněty, menší poranění kůže, špatně se hojící jizvy i ekzémy, popáleniny, omrzliny, opruzeniny, při léčbě akné, na bércové vředy a podobně. Nejen že zničí škodlivé mikroorganismy, ale také přispěje k obnově nové tkáně, pokožky.  Pokožka je potom krásně hladká a jemná.

Potřebuji řešit

 

 

Aktuality

Nové webové stránky

23. 1. 2014

Připravili jsme pro Vás nové webové stránky věnované hypoalergenním mycím gelům Herbalon®. Naleznete zde všechny důležité informace o šetrné a účinné intimní hygieně.

archív